Vai meklējat darbu autoservisā?

Vai esi pieredzējis un motivēts auto remonta speciālists, interesē darbs ārzemēs? Tad pievienojies mūsu komandai! Piedāvājam darbu profesionālā auto virsbūvju veikalā Nīderlandē, kā arī labus izmitināšanas apstākļus. Mēs vienmēr meklējam labus auto virsbūves krāsotājus, sagatavotājus, virsbūvju restauratorus, PDR speciālistus un auto virsbūves demontētājus.

Piesakieties šim darbam  Visi darba piedāvājumi

Vai esat pieredzējis virsbūves tehniķis?

Meklējam kvalificētu virsbūves tehniķi autoservisam Nīderlandē. Šajā uzņēmumā ļoti svarīgs ir komandas darbs, taču ir arī daudz iespēju attīstīties, pielietojot savas individuālās zināšanas un prasmes. Jūs veiksiet bojāto transportlīdzekļu virsbūves paneļu (ieskaitot šasiju un rāmi) remontu vai maiņu augstā līmenī.

Vai Jums ir pieredze automašīnu krāsošanā?

Vai esat mērķtiecīgs darbinieks, kas meklē jaunu darbu? Vai esat pieredzējis automašīnu krāsotājs? Vai esat kādreiz sapņojis strādāt vienā no labākajiem auto servisiem Eiropā? Pievienojieties mūsu komandai Nīderlandē, un mēs palīdzēsim Jums uzlabot savu profesionālo karjeru uz augstāku līmeni!

Vai Jums ir pieredze darbā ar PDR metodi?

Vai pēc vētras un krusas automašīnai ir paneļa iespiedumu pēdas, bet klients vēlas to salabot bez krāsošanas? Vai Jūs varat noņemt bojājumus bez krāsošanas? Tad mēs Jūs meklējam! Jūs kā PDR tehniķis esat atbildīgs par remonta procesu bez automašīnas krāsošanas. Īsāk sakot: Jūsu uzdevums ir novērst bojājumus, nepārkrāsojot automašīnu, lai tā atgrieztos iepriekšējā stāvoklī.

Vai Jums ir pieredze automašīnu izjaukšanā?

Covebo meklē transportlīdzekļu montāžas tehniķus/mehāniķus, kuri būtu daļa no automašīnu montāžas un demontāžas komandas autoservisā Nīderlandē. Kandidāti būs atbildīgi par automašīnu detaļu un komplektēto transportlīdzekļu montāžu un demontāžu. Šī ir aizraujoša iespēja ikvienam, kuram ir pieredze ar transportlīdzekļiem, automobiļu tehnoloģijām un interese par automašīnām.

Vai meklējat darbu, kas saistīts ar automašīnu virsbūves sagatavošanu?

Vai meklējat automašīnu virsbūves sagatavošanas darbu Nīderlandē? Šobrīd mums ir ilgtermiņa darba piedāvājumi automašīnu virsbūvju sagatavotājiem vairākos uzņēmumos Nīderlandē. Lai Jūs būtu veiksmīgs kandidāts uz šo amatu, jābūt pieredzei transportlīdzekļu virsbūvju sagatavošanā krāsošanai. Ja atbilstat prasībām, mēs varam piedāvāt tūlītēju darbu.

Vai Jums ir pieredze nelielu tehnisku bojājumu labošanā?

Ja meklējat darba iespēju stabilā un strauji augošā vidē ar iespēju attīstīties autobūves nozarē kā nelielam virsbūves remonta tehniķim, Covebo varētu būt īstā vieta Jums. Varam piedāvāt darbu, izmitināšanu un transportu Nīderlandē.

Vai esat pieredzējis kravas automašīnu un piekabju mehāniķis?

Aicinām savai komandai pievienoties pieredzējušu kravas automašīnu un piekabju mehāniķi, kurš būtu atbildīgs par mūsu klientu kravas automašīnu un piekabju mehānisko un elektrisko daļu pārbaudi un apkopi. Kravas automašīnu un piekabju mehāniķa pienākumos ietilpst kravas automašīnu un piekabju detaļu remonts.

Vai esat pieredzējis auto pulētājs?

Meklējam pieredzējušu auto virsbūves pulētāju. Jūs būsiet atbildīgs par tikko krāsotu transportlīdzekļu pulēšanu. Jūs nodrošināsiet, ka automašīnas daļai vai visai transportlīdzekļa virsbūvei vairs nav nekādu defektu.

Vai vēlaties strādāt ar automašīnu nozarē?

Meklējam motivētu automašīnu apkopes darbinieku, kurš varētu pievienoties mūsu komandai Nīderlandē. Kā automašīnu tīrītājs, Jūs būsiet atbildīgs par to, lai transportlīdzekļi, kas izbrauc no mūsu auto servisa izskatītos lieliski.

Uzņēmumi, ar kuriem strādājam:

Jūs interesē mūsu piedāvājums?

Lieliski! Iesniedziet savu informāciju.

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

Sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem

Mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!