Par Covebo

Personāla atlases aģentūra Coveba (Covebo Uitzendgroep BV) tika dibināta 2001.gadā, Nīderlandē. Tā dibinātāji – John van de Veen un Gert Bouw, atvēra pirmo Covebo ofisu pislētā Nijkerk, kur, vēljoprojām, atrodas Covebo galvenais klientu apkalpošanas centrs. Šo 20 gadu laikā Covebo uzņēmums paplašinājās un sāka sadarbību ar vairākām Eiropas valstīm – Spānija, Rumānija, Bulgārija, Lietuva, Latvija, Polija, Slovēnija un Čehija.

Pašlaik Covebo nodrošina darbu vairāk kā 10 000 cilvēkiem visā Nīderlandē. Būsim priecīgi, ja mēs arī Jums varētu palīdzēt atrast piemērotu darbu Nīderlandē.

Mēs varam piedāvāt Jums darbu ar pieredzi vai bez pieredzes, šādās jomās:

  • Ražošana;
  • Loģistika;
  • Auto nozare;
  • Metāla izstrādes rūpnīca;
  • Celtniecība;
  • Atjaunojamā enerģija.

Mūsu mērķi

Mēs vienmēr cenšamies rūpēties par mūsu darbinieku veselību un labsajūtu. Mēs pārliecinamies, ka darbs mūsu klientiem un darbiniekiem ir pareizi organizēts. Mūsu panākumu atslēga ir apmierināti klienti un darbinieki.

Covebo ir ABU (Starptautiskā Pagaidu Nodarbinātības Uzņēmumu Asociācija) sertificēts uzņēmums. Tas nozīme, ka neatkarīga institūcija pārbauda, vai mēs strādājam saskaņā ar likumu un noteikumiem. Vairāk varat uzzināt šeit ŠEIT.

Mēs esam elastīgi, uzmanīgi. Vēlamies, lai mūsu darbinieki pastāvīgi pilnveidotos. Mūsu darba piedāvājumi ir piemēroti visiem, kuri ir gatavi izaicinājumam un gatavi apgūt jaunas zināšanas.

Esam izveidojuši ilgtermiņa attiecības ar vairākiem mūsu klientiem. Šīs sadarbības pamatā ir savstarpēja uzticība, līdz ar to mēs varam Jums piedāvāt ilgtermiņa darbu vienā darba vietā!

Kāpēc izvēlēties mūs? Mēs garantējam:

Laicīgi izmaksātu atalgojumu;
Oficiāls Nīderlandes darba līgums latviešu valodā;
Izmitināšana un transports uz un no darba;
Veselības apdrošināšana un visas sociālās garantijas;
Mūsu kolēģu palīdzība Jums interesējošos jautājumos;
Iespēju bez raizēm uzsākt dzīvi Nīderlandē;
Mums svarīgākais ir kvalitatīva servisa nodrošināšana un godīgums, kā rezultātā ir apmierināti gan klienti, gan darbinieki.

 

Izmitināšana un transports

Cilvēciskais faktors mūsu uzņēmumā ir ārkārtīgi svarīgs. Tāpēc cenšamies darbiniekus izmitināt tur, kur viņi jūtas ērti, kur var arī atpūsties pēc darba un izbaudīt brīvo laiku.

Kā ABU (Vispārējā nodarbinātības aģentūru alianse) un NBBU (Nīderlandes iekārtošanas un pagaidu nodarbinātības aģentūru asociācija) biedram mums ir sertificēts Flex Home kvalitātes sertifikāts.

Katra naktsmītne ir mēbelēta un pilnībā aprīkota dzīvošanai. Dzīvesvietā ir virtuves iekārta, veļasmašīna, putekļu sūcējs, TV, internets un citas nepieciešamās lietas.

Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu darbinieks izvairītos no problēmām ar tranportu Nīderlandē. Mēs nodrošinām mūsu darbiniekiem atbilstošu transportu uz un no darba. Tas var būt gan velosipēds, gan automašīna.

Sociālās apdrošināšanas numura izsniegšana

Cilvēku veselība un labklājība mums ir svarīga. Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti, darbinieki un personāls būtu pareizi organizēts.

Lai strādātu Nīderlandē, ikvienam ir jābūt BSN – sociālās apdrošināšanas numuram. Šo numuru darbinieki var iegūt patstāvīgi, reģistrējoties pilsētas pašvaldībā, vai arī mūsu uzņēmuma koordinatori palīdzēs to sagatavot. Vairāk par BSN numura izsniegšanu varat lasīt ŠEIT .

Ja Jums jau ir sociālās apdrošināšanas numurs(BSN), tad Jums ir jāiesniedz nodokļu administratora izsniegto veidlapas oriģinālu!

Apdrošināšana

Nīderlandē veselības apdrošināšana ir obligāta, tāpēc mūsu darbiniekiem ir jābūt veselības apdrošināšanas līgumam. Apdrošināšana pasargās jūs, ja, strādājot Nīderlandē, saslimsiet vai cietīsiet nelaimes gadījumā.

Jūs varat slēgt līgumu ar apdrošināšanas kompāniju patstāvīgi vai izmantot mūsu apdrošināšanas pakalpojumu.

Vairāk par veselības apdrošināšanu varat lasīt Veselības apdrošonāšana Nīderlandē

Biežāk uzdotie jautājumi!

Ja vēlies uzzināt vairāk, sazinies ar mums!
Kādi dokumenti man ir nepieciešami?
Nīderlande ir Eiropas Savienības valsts, tāpēc Jums nav nepieciešama īpaša darba atļauja. Ierodoties līdzi jāņem ID karte vai pase, autovadītāja apliecība. Ja būs nepieciešama nodokļu maksātāja karte vai citi dokumenti, tad vajadzētu vēl fotokopiju. Ir ļoti svarīgi, lai Jūsu identifikācijas dokumenti būtu derīgi un labā stāvoklī. Ar beigušos derīguma termiņu, bojātu, nesalasāmu personu apliecinošus dokumentu Nīderlandes iestādes var noraidīt!
Profesionālās kvalifikācijas sertifikātu gadījumā pietiek ar fotokopiju, bet, piemēram, metināšanas testiem un sertifikātiem jābūt oriģināliem. Ja esat nokārtojis VCA/SCC darba drošības eksāmenu, lūdzu, paņemiet līdzi sertifikātu un karti. Ja nevarat iesniegt šos dokumentus, lūdzu, nosūtiet mums savu sertifikāta numuru.
Dzīvokļi ir mēbelēti un pilnībā aprīkoti, Jūs atradīsiet visas nepieciešamās sadzīves lietas. Nodrošinām spilvenus, segas un gultas veļu. Ja Jums nav darba drošības apavu, Covebo tos Jums nodrošinās, jo šie apavi strādājot ir obligāti. Ņemiet līdzi: dvieļus, personīgās higiēnas preces, matu fēnu, citas ikdienā nepieciešamās preces (tīrīšanas un higiēnas līdzekļus, tualetes papīru u.c.). Var gadīties, ka ir lietas, kas Nīderlandē nav tik pieejamas kā Latvijā, kā piemēram, medikamenti. Ja plānojat ceļot ar lidmašīnu, pievērsiet uzmanību aviokompānijas piemērotajiem bagāžas ierobežojumiem.
Ir vairāki veidi, kā doties uz Nīderlandi - ar autobusu, lidmašīnu un ar pasažieru transporta kompāniju palīdzību. Visos gadījumos par to būs jāmaksā pašam. Ierašanās un ievākšanās dzīvoklī visbiežāk notiek brīvdienās. Mūsu darbinieki parasti dodas ar pasažieru pārvadājumu uzņēmumu palīdzību, jo tie piegādā tieši uz dzīvesvietas adresi.
AirBaltic  aviokompānija veic regulārus lidojumus no Latvijas uz Nīderlandi, kas nodrošina ātru ceļošanas veidu. Tiem, kas ceļo ar lidmašīnu, nokļūt naktsmītnē arī nav grūti, jo Nīderlandē ir labi attīstīts dzelzceļa tīkls. Palīdzību par ceļošanu ar vilcienu var atrast  šeit . Ja ceļojat ar vilcienu, iesakām lejupielādēt īpašu aplikāciju. Tā ir holandiešu valodā, bet aplikācija ir ļoti vienkārša un saprotama.  Programma Reisplanner šeit ! Pirms došanās, Google kartē ir vērts pārbaudīt autobusus, dzelzceļa stacijas, biroja un naktsmītņu atrašanās vietu. Tas palīdzēs jums orientēties, kad ieradīsieties.
Lai strādātu Nīderlandē, ir nepieciešams BSN (sociālās apdrošināšanas numurs), bez kura likumīga nodarbinātība nav iespējama. Mēs palīdzēsim Jums iegūt šo numuru. Tā sagatavošana var ilgt vairākas dienas. Saglabājiet izsniegto oficiālo dokumentu! To izsniedz bez maksas, bet atkārtota šī dokumenta pieprasīšana Jums izmaksās aptuveni 20 eiro. Tiklīdz saņemsiet savu BSN numuru, mēs palīdzēsim Jums atvērt bankas kontu. Šim nolūkam ir nepieciešams Nīderlandes tālruņa numurs un BSN numurs. Jūs nekavējoties saņemsiet pagaidu karti, kuru varēsiet izmantot nekavējoties. Parasti viss tiek sagatavots vienas dienas laikā. Kad būsim Jūs nolīguši, Jūs varēsiet redzēt savu līgumu, oficiālos dokumentus un algas kopsavilkumu  savā Covebo personīgajā kontā .
Braucot ar savu automašīnu Nīderlandē, Jums būs jāmaksā transportlīdzekļa svara nodoklis un jāaizpilda citas vispārīgās maksājuma prasības. Savu automašīnu ar Latvijas numurzīmēm Nīderlandē varēsiet izmantot tikai ierobežotu laiku. Vairāk informācijas par to var atrast šeit . Nīderlandē var izmantot derīgu Latvijas autovadītāja apliecību, bet, ja dzīvo ilgāku laiku, var nākties mainīt Latvijas autovadītāja apliecību uz Nīderlandes. Kad būs jāmaina Latvijā izsniegtā autovadītāja apliecība, ir atkarīgs no tā izsniegšanas gada. Nīderlandē ir plašs automaģistrāļu tīkls, tāpēc, braucot ar automašīnu, atjauniniet Nīderlandes karti savā GPS sistēmā.
Mēs nepieprasam dokumentus no iepriekšējiem darba devējiem, lai Jūs varētu noslēgt līgumu ar mums.
ABU ir lielākā pagaidu nodarbinātības aģentūru nozares asociācija Nīderlandē. ABU nodrošina, ka, piemēram, pagaidu darbinieki ir informēti par darba koplīgumu, kā arī pagaidu nodarbinātības uzņēmumi ievēro noteiktos līgumus, likumus un noteikumus. Vairāk informācijas var atrast ŠEIT.

Uzzini vairāk no mūsu blogiem!

BSN numurs. Kam pievērst uzmanību?

2 min28 februāra 2023

Bankas konta atvēršana Nīderlandē

4 min28 februāra 2023