Mēs palīdzēsim Jums atrast darbu!

Vai nevarat atrast piemērotu darba piedāvājumu? Covebo darbinieki vienmēr ir gatavi Jums palīdzēt!

Viss, kas Jums ir jādara ir jāaizpilda zemāk esošā pieteikuma veidlapa, un kāds no mūsu darbiniekiem sazināsies ar Jums. Balstoties uz Jūsu vēlmēm un pieredzi, mēs meklēsim iespēju Jūs pieņemt darbā pie kāda no mūsu klientiem.

Pieteikties Vakancei

Atradīsim Jums darbu

Kā mēs varam Tev palīdzēt?

Sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem

Mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!

Biežāk uzdotie jautājumi

Mums ir atbildes!
Kādi dokumenti man ir nepieciešami?
Nīderlande ir Eiropas Savienības valsts, tāpēc Jums nav nepieciešama īpaša darba atļauja. Ierodoties līdzi jāņem ID karte vai pase, autovadītāja apliecība. Ja būs nepieciešama nodokļu maksātāja karte vai citi dokumenti, tad vajadzētu vēl fotokopiju. Ir ļoti svarīgi, lai Jūsu identifikācijas dokumenti būtu derīgi un labā stāvoklī. Ar beigušos derīguma termiņu, bojātu, nesalasāmu personu apliecinošus dokumentu Nīderlandes iestādes var noraidīt!
Profesionālās kvalifikācijas sertifikātu gadījumā pietiek ar fotokopiju, bet, piemēram, metināšanas testiem un sertifikātiem jābūt oriģināliem. Ja esat nokārtojis VCA/SCC darba drošības eksāmenu, lūdzu, paņemiet līdzi sertifikātu un karti. Ja nevarat iesniegt šos dokumentus, lūdzu, nosūtiet mums savu sertifikāta numuru.
Dzīvokļi ir mēbelēti un pilnībā aprīkoti, Jūs atradīsiet visas nepieciešamās sadzīves lietas. Nodrošinām spilvenus, segas un gultas veļu. Ja Jums nav darba drošības apavu, Covebo tos Jums nodrošinās, jo šie apavi strādājot ir obligāti. Ņemiet līdzi: dvieļus, personīgās higiēnas preces, matu fēnu, citas ikdienā nepieciešamās preces (tīrīšanas un higiēnas līdzekļus, tualetes papīru u.c.). Var gadīties, ka ir lietas, kas Nīderlandē nav tik pieejamas kā Latvijā, kā piemēram, medikamenti. Ja plānojat ceļot ar lidmašīnu, pievērsiet uzmanību aviokompānijas piemērotajiem bagāžas ierobežojumiem.
Ir vairāki veidi, kā doties uz Nīderlandi - ar autobusu, lidmašīnu un ar pasažieru transporta kompāniju palīdzību. Visos gadījumos par to būs jāmaksā pašam. Ierašanās un ievākšanās dzīvoklī visbiežāk notiek brīvdienās. Mūsu darbinieki parasti dodas ar pasažieru pārvadājumu uzņēmumu palīdzību, jo tie piegādā tieši uz dzīvesvietas adresi.
AirBaltic  aviokompānija veic regulārus lidojumus no Latvijas uz Nīderlandi, kas nodrošina ātru ceļošanas veidu. Tiem, kas ceļo ar lidmašīnu, nokļūt naktsmītnē arī nav grūti, jo Nīderlandē ir labi attīstīts dzelzceļa tīkls. Palīdzību par ceļošanu ar vilcienu var atrast  šeit . Ja ceļojat ar vilcienu, iesakām lejupielādēt īpašu aplikāciju. Tā ir holandiešu valodā, bet aplikācija ir ļoti vienkārša un saprotama.  Programma Reisplanner šeit ! Pirms došanās, Google kartē ir vērts pārbaudīt autobusus, dzelzceļa stacijas, biroja un naktsmītņu atrašanās vietu. Tas palīdzēs jums orientēties, kad ieradīsieties.
Lai strādātu Nīderlandē, ir nepieciešams BSN (sociālās apdrošināšanas numurs), bez kura likumīga nodarbinātība nav iespējama. Mēs palīdzēsim Jums iegūt šo numuru. Tā sagatavošana var ilgt vairākas dienas. Saglabājiet izsniegto oficiālo dokumentu! To izsniedz bez maksas, bet atkārtota šī dokumenta pieprasīšana Jums izmaksās aptuveni 20 eiro. Tiklīdz saņemsiet savu BSN numuru, mēs palīdzēsim Jums atvērt bankas kontu. Šim nolūkam ir nepieciešams Nīderlandes tālruņa numurs un BSN numurs. Jūs nekavējoties saņemsiet pagaidu karti, kuru varēsiet izmantot nekavējoties. Parasti viss tiek sagatavots vienas dienas laikā. Kad būsim Jūs nolīguši, Jūs varēsiet redzēt savu līgumu, oficiālos dokumentus un algas kopsavilkumu  savā Covebo personīgajā kontā .
Braucot ar savu automašīnu Nīderlandē, Jums būs jāmaksā transportlīdzekļa svara nodoklis un jāaizpilda citas vispārīgās maksājuma prasības. Savu automašīnu ar Latvijas numurzīmēm Nīderlandē varēsiet izmantot tikai ierobežotu laiku. Vairāk informācijas par to var atrast šeit . Nīderlandē var izmantot derīgu Latvijas autovadītāja apliecību, bet, ja dzīvo ilgāku laiku, var nākties mainīt Latvijas autovadītāja apliecību uz Nīderlandes. Kad būs jāmaina Latvijā izsniegtā autovadītāja apliecība, ir atkarīgs no tā izsniegšanas gada. Nīderlandē ir plašs automaģistrāļu tīkls, tāpēc, braucot ar automašīnu, atjauniniet Nīderlandes karti savā GPS sistēmā.
Mēs nepieprasam dokumentus no iepriekšējiem darba devējiem, lai Jūs varētu noslēgt līgumu ar mums.
ABU ir lielākā pagaidu nodarbinātības aģentūru nozares asociācija Nīderlandē. ABU nodrošina, ka, piemēram, pagaidu darbinieki ir informēti par darba koplīgumu, kā arī pagaidu nodarbinātības uzņēmumi ievēro noteiktos līgumus, likumus un noteikumus. Vairāk informācijas var atrast ŠEIT.