Mūsu pakalpojumi

Covebo ir personāla atlases aģentūra Nijkerkā, Nīderlandē. Uzņēmuma tika dibināts 2011.gadā un tā dibināji ir Johnas van de Veenas un Gertas Bouw. Aģentūras pamatdarbība ir starpniecība dažādu valstu darbinieku piesaistē Nīderlandes darba tirgū.

Visvairāk darbu piedāvājam ražošanas un loģistikas nozarēs, kas neprasa ne pieredzi, ne kvalifikāciju. Varam piedāvāt darba iespējas metinātājiem, automehāniķiem, inženieriem, celtniekiem un citiem kvalificētiem speciālistiem.

Kāpēc izvēlēties mūs? Mēs garantējam:

  • Laicīgi izmaksātu atalgojumu;
  • Oficiāls Nīderlandes darba līgums latviešu valodā;
  • Izmitināšana un transports uz un no darba;
  • Veselības apdrošināšana un visas sociālās garantijas;
  • Mūsu kolēģu palīdzība Jums interesējošos jautājumos;
  • Iespēju bez raizēm uzsākt dzīvi Nīderlandē;

Mums svarīgākais ir kvalitatīva servisa nodrošināšana un godīgums, kā rezultātā ir apmierināti gan klienti, gan darbinieki.

Covebo ir arī ABU (International Association of Temporary Employment Agencies) biedrs. Vairāk par to lasi ŠEIT.

Izmitināšana un transports
Cilvēciskais faktors mūsu uzņēmumā ir ārkārtīgi svarīgs. Tāpēc cenšamies darbiniekus izmitināt tur, kur viņi jūtas ērti, kur var arī atpūsties pēc darba un izbaudīt brīvo laiku.

Kā ABU (Vispārējā nodarbinātības aģentūru alianse) un NBBU (Nīderlandes iekārtošanas un pagaidu nodarbinātības aģentūru asociācija) biedram mums ir sertificēts Flex Home kvalitātes sertifikāts.

Katra naktsmītne ir mēbelēta un pilnībā aprīkota dzīvošanai. Dzīvesvietā ir virtuves iekārta, veļasmašīna, putekļu sūcējs, TV, internets un citas nepieciešamās lietas.

Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu darbinieks izvairītos no problēmām ar tranportu Nīderlandē. Mēs nodrošinām mūsu darbiniekiem atbilstošu transportu uz un no darba. Tas var būt gan velosipēds, gan automašīna.

Sociālās apdrošināšanas numura izsniegšana
Cilvēku veselība un labklājība mums ir svarīga. Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti, darbinieki un personāls būtu pareizi organizēts.

Lai strādātu Nīderlandē, ikvienam ir jābūt BSN – sociālās apdrošināšanas numuram. Šo numuru darbinieki var iegūt patstāvīgi, reģistrējoties pilsētas pašvaldībā, vai arī mūsu uzņēmuma koordinatori palīdzēs to sagatavot. Vairāk par BSN numura izsniegšanu varat lasīt ŠEIT .

Ja Jums jau ir sociālās apdrošināšanas numurs(BSN), tad Jums ir jāiesniedz nodokļu administratora izsniegto veidlapas oriģinālu!

Apdrošināšana
Nīderlandē veselības apdrošināšana ir obligāta, tāpēc mūsu darbiniekiem ir jābūt veselības apdrošināšanas līgumam. Apdrošināšana pasargās jūs, ja, strādājot Nīderlandē, saslimsiet vai cietīsiet nelaimes gadījumā.

Jūs varat slēgt līgumu ar apdrošināšanas kompāniju patstāvīgi vai izmantot mūsu apdrošināšanas pakalpojumu.