Vai vēlaties strādāt loģistikā?

Covebo mērķis ir izvēlēties Jums piemērotāko darbu!

Darbs loģistikas sektorā ir ļoti dinamisks un ilgst 24 stundas diennaktī. Šeit īpaši svarīga ir darba precizitāte un ātrums. Šajā dinamiskajā vidē ir pieejamas dažādas darba iespējas.

Vai meklējat darbu loģistikā? Tad Covebo var piedāvāt Jums daudz dažādas darba pozīcijas! Pastāvīgi meklējam pieredzējušus loģistikas darbiniekus: pasūtījumu komplektētājus, noliktavas darbiniekus, iekrāvēju un autokrāvēju vadītājus. Vai esat atradis sev piemērotāko darba vietu? Tad kontaktējieties ar mums pa tālruni vai e-pastu, vai apmeklējiet tuvāko Covebo biroju .

Nozare, kurā izvēlaties strādāt, ir ļoti svarīga un var noteikt Jūsu turpmākos panākumus darbā, kā arī apmierinātību ar darbu. Vienam darbiniekam labāk padodas lielveikala darbs, citam labāk padodas pasūtījumu savākšana pārdošanai tiešsaistē utt. Tā kā Covebo sadarbojas ar visdažādākajiem loģistikas uzņēmumiem, mēs vienmēr varam palīdzēt atrast Jums piemērotu un patīkamu darbu šajā dinamiskajā loģistikas pasaulē!

Ko mēs no Jums sagaidām?

Ja Jums ir pieredze loģistikas darbā, tad zināt, ka katra darba diena ir citādāka! Tāpēc Covebo sagaida, ka Jūs būsiet elastīgs un spējīgs strādāt patstāvīgi, pareizi plānojot savu laiku un dažreiz strādāt virsstundas. Protams, ja strādāsiet par iekrāvēju vai autokrāvēja vadītāju, no Jums būs nepieciešami sertifikāti.

Mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast pareizo darbu. Mēs pievēršam personīgu uzmanību katram savam darbiniekam un precīzi noskaidrojam topošā darbinieka vēlmes, kādas viņam ir zināšanas un prasmes. Labi darbinieki ir mūsu bagātība, līdz ar to, Jūs esat pelnījuši īpašu uzmanību!

Esi ieinteresēts?

Vai Jūs gribētu strādāt par pasūtījumu komplektētāju?

 

Jūs būsiet atbildīgs par preču komplektēšanu noliktavā un to sagatavošanu iepakošanai vai nosūtīšanai klientam.

Darbs būs jāveic staigājot, izmantojot rokas skeneri, balss komplektēšanas sistēmu vai elektrisko palešu autokrāvēju (EPT). Tavs mērķis ir savākt preces iepakošanai no dažādām vietām. Uzņēmumi vienmēr apmāca jaunus darbiniekus un veic instruktāžas.

Vai vēlaties strādāt par noliktavas darbinieku?

Jums tiks piedāvāts visāda veida darbs noliktavā. Kas vairāk atbildīs Jūsu vēlmēm un prasmām, to varēsiet strādāt!

Šie visi amati prasa atbildīgu pieeju darbam, lai nepieļautu kļūdas pasūtījuma veikšanā. Jūsu uzdevums var sākties ar pasūtījuma komplektēšanu līdz tā izvešanai no noliktavas. Darbs nekad nav garlaicīgs, jo katru dienu var nākties piestrādāt pie kaut kā jauna. Pievienojieties mūsu komandai!

Vai vēlaties strādāt kā autoiekrāvējs?

 

Šajā amatā var attīstīties un iegūt ausgtāku amata pozīciju. Iespēju ir daudz un uzņēmumi palīdz darbiniekiem augt pa karjeras kāpnēm. Meklējam motivētus un atbildīgus darbiniekus ar autokrāvēja pieredzi. Eiropas iekrāvēju sertifikāts ir pluss, bet, ja ir tikai pieredze, tad sertifikātu var iegūt arī strādājot uzņēmumā.

Uzņēmumi, ar kuriem strādājam:

Pieteikties Vakancei

Atradīsim Jums darbu

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

Sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem

Mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!