Vai vēlaties strādāt ražošanā?

Covebo mērķis ir izvēlēties priekš Jums pareizo darbu!  

Vai meklējat darbu ražošanā? Tad Covebo var piedāvāt jums daudz dažādu darba pozīciju! Pastāvīgi meklējam pieredzējušus ražošanas darbiniekus: iekārtu un mašīnu operatorus, līniju operatorus, kvalitātes kontroles darbiniekus, fasētājus.

Vai jums patīk, ka darbs regulāri atkārtojas? Tad darbs ražošanā ir priekš jums! Atnākot uz darbu, vienmēr zināsiet, ko sagaidīt un kas Jūs sagaida! Darbs ražošanas sektorā ir pastāvīgs un stabils. Šeit īpaši svarīga ir darba precizitāte un ātrums. 

Ko dara ražošanas darbinieks? Šī darba uzdevumi bieži ir atkarīgi no ražošanas nozares, taču gandrīz visos gadījumos Jūs sniedzat savu ieguldījumu produkta izstrādē vai apstrādē. Ražošanas darbinieks atbalsta un veicina ražošanas plūsmu, pārbauda produkcijas kvalitāti, savāc produktus no līnijas un iepako, uzrauga/pārbauda ražošanas līnijas iekārtas. Dažiem darba amatiem, piemēram, mašīnu operatoriem, ir nepieciešama kvalifikācija un atbilstoša darba pieredze.  

Nozare, kurā izvēlieties strādāt, ir ļoti svarīga un var noteikt Jūsu turpmākos panākumus darbā un apmierinātību ar darbu. Tā kā Covebo sadarbojas ar visdažādākajiem ražošanas uzņēmumiem, mēs vienmēr varam palīdzēt atrast Jums piemērotu un patīkamu darbu! 

Vai esat atradis sev piemērotāko darba vietu? Kontaktējaties ar mums zvanot pa tālruni, vai rakstot e-pastu, vai apmeklējiet tuvāko Covebo  biroju . 

Ko mēs no Jums sagaidām? 

Covebo sagaida, ka esat atbildīgs, strādīgs, apzinieties higiēnas un drošības prasības, un ātrāks darba temps Jums nav problēma! Piesakoties uz mašīnu operatora amatu, ceram, ka Jums ir nepieciešamā kvalifikācija, spējas un pieredze.   

Vai esat pazīstams ar ražošanas nozari un domājat, ka tas nav priekš Jums? Tad lasat par darba pozīcijām citās mūsu piedāvātajās nozarēs! 

Vai Jūs vēlētos strādāt par līnijas strādnieku?

Mēs sadarbojamies ar daudziem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešami ražošanas darbinieki, lai strādātu pie līnijas. Pārsvarā mums ir darba iespējas dažādās produktu ražošanas nozarēs – cepumi, kūkas, gaļa, puķu podi, metāls u.c..

Komandas darbs ir ārkārtīgi svarīgs līnijas strādniekam, jo ​​katram līnijas strādniekam ir jāsagatavo produkts nākamajam solim.

Vai vēlaties strādāt par ražošanas iekārtu operatoru?

Produkcijas ražošanas procesā neiztikt bez dažādām ražošanas mašīnām, automatizētām līnijām un iekārtām. Tā kā ražošanā tiek izmantotas daudzas automatizētas iekārtas, ir nepieciešams uzturēt un nodrošināt pēc iespējas ātrāku kļūdu un darbības traucējumu novēršanu. Mašīnu operators ir persona, kura zina un saprot ražošanas iekārtu darbības principus un novērš darbības traucējumus.

Atbildīga attieksme ir ārkārtīgi svarīga kā ražošanas iekārtu operatoram, jo ​​no Jums ir atkarīga līnijas raita darbība.

Vai vēlaties strādāt par produktu iepakotāju?

Ražošanas darba process bez iepakotājiem ir neiespējams. Neatkarīgi no tā, vai tie ir cepumi, gaļas izstrādājumi vai puķu podi, to iepakošana ir svarīgs solis visā ražošanas procesā. Produktus var iepakot vai nu ar rokām, vai ar iepakošanas iekārtu.

Ātrumam un uzmanībai ir ārkārtīgi liela nozīme šajā amatā, jo ​​jums ir jānodrošina, lai produkti būtu kārtīgi un kvalitatīvi iepakoti.

Uzņēmumi, ar kuriem strādājam:

Pieteikties Vakancei

Atradīsim Jums darbu

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

Sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem

Mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!